Ekopian.pl

Jesteśmy autoryzowanym wykonawcą
Demilec USA

Tu jesteś: strona główna nasza oferta

Nasza oferta


Proponujemy Państwu wykonanie ocieplenia różnych powierzchni budynków, najnowocześniejszą metodą, z wykorzystaniem izolacji pianką. Jesteśmy do Państwa dyspozycji jeśli planujecie:
 • izolację budynku
 • izolację poddasza
 • izolację dachu
 • podłoże pod ogrzewanie podłogowe
 • izolację fundamentów
 • izolację obiektów gospodarczych
 • izolację dowolnych nieregularnych powierzchni, trudnych do wykonania tradycyjnymi metodami
Poniżej informacja na temat stosowanych przez nas materiałów.

SEALECTION 500 topianka hydrodynamicznego, wyznaczająca nowe standardy jakości i efektywności energetycznej w budownictwie jednorodzinnym. Nasza półsztywna izolacja poliuretanowa o otwartych komórkach, charakteryzująca się szybką aplikacją, prezentuje całkowicie nowy poziom w dziedzinie izolacji termicznych i akustycznych.

Otwarte komórki pianki spełniają trzy cele:
 • podnoszą sprawność energetyczną budynków, dostrzeganą w comiesięcznych niższych kosztach ogrzewania
 • zabezpieczają przed pyłem i kurzem
 • redukują hałas
SEALECTION 500 jest oparty na odnawialnych surowcach naturalnych. Tworzy energooszczędną bezszwową – jednolitą izolację cieplną, bez mostków termicznych. Dwuskładnikowa formuła SEALECTION 500 redukuje wilgoć i utratę ciepła w budynkach, tworząc zdrowe, czyste i ciche środowisko domowe. Nasza półsztywna izolacja poliuretanowa o otwartych komórkach, charakteryzująca się szybką aplikacją, prezentuje całkiem nowy poziom w dziedzinie izolacji termicznych i akustycznych. W naszej ofercie znajdują się także piany zamkniętokomorowe. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu otrzymania większej ilości informacji na ten temat.

HEATLOK SOY to sztywna piana do natrysku hydrodynamicznego, produkcji DEMILEC USA LLC. Produkt wyznacza nowe standardy jakości i efektywności energetycznej w szeroko pojętym budownictwie.

HEATLOK SOY to izolacja charakteryzująca się błyskawiczną aplikacją. Piana jest paroszczelna, nie przepuszczająca powietrza, o strukturze zamkniętych komórek (>92%).

Wyrób Demilec znacząco redukuje straty energii. HEATLOK SOY posiada wysoką wartość oporu cieplnego R=7/cal. W związku z tym, wykonawcy są w stanie dopasować systemy HVAC (Systemy Klimatyzacji i Wentylacji) większych powierzchni mniejszymi nakładami. W niektórych przypadkach wielkość urządzeń HVAC została zredukowana aż do 40%, a koszty ogrzewania i klimatyzacji aż do 50%.

Praca z oryginalnym systemem HEATLOK SOY to jednokrotny, szybki natrysk. System pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, tworząc bezszwową szczelną powłokę. Podczas aplikacji, HEATLOK SOY zwiększa swoją objętość aż 30 razy, formując w ciągu kilku sekund sztywną barierę, uszczelniającą pęknięcia, szczeliny, łączenia i puste przestrzenie, skutecznie niwelując niepożądane przenikanie temperatur.

Piana może być zastosowana w budynkach nowych i modernizowanych. Zarówno na zewnątrz jako izolacja murów obwodowych domów mieszkalnych, jak i wewnątrz: hale stalowe, przechowalnie warzyw i owoców, obory, kurniki, chlewnie itp.

Raz zaizolowany formułą Demilec obiekt utrzymuje swoje właściwości cieplne przez całe "życie budynku", inaczej niż w przypadku tradycyjnych izolacji, gdzie czas i temperatura mają wpływ na pogorszenie parametrów i obniżenie skuteczności termicznej.

Piana jest nanoszona bezpośrednio na blachę, beton, drewno, płytę OSB, podwyższając ogólną efektywność energetyczną budynków.

Innowacją na skalę europejską jest możliwość instalacji piany przez cały rok, niezależnie od zewnętrznych warunków atmosferycznych - - także w ujemnych temperaturach. HEATLOK SOY jest produkowana przy współudziale polieterów, zapewniających dokładną powtarzalność produkcyjną i stabilność parametrów termicznych bez względu na temperatury zewnętrzne i upływ czasu.

Dlatego też autentyczna HEATLOK SOY posiada jakościową gwarancję producenta obejmującą okres "życia budynku”!


Ochrona środowiska

Unikatowa formuła HEATLOK SOY jest w znacznym stopniu oparta na odnawialnych surowcach naturalnych. Tworzy energooszczędną bezszwową – jednolitą izolację cieplną, bez mostków termicznych, stanowiąc jednocześnie przyjazny środowisku produkt tej gałęzi przemysłu na rynku światowym, stworzony na bazie oleju sojowego i tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu.

Chroniony patentem skład zawiera ponad 20% odnawianych zasobów naturalnych, jest oparta na olejach warzywnych i składnikach podlegających procesom recyklingu. Pianę wyróżnia także brak związków rakotwórczych i alergicznych. Zawiera czynnik fizycznego nadmuchiwania o zerowym potencjale zubożenia ozonem.

HEATLOK SOY jest wyjątkowym produktem posiadającym certyfikat LEED (Leadership in Environmental and Energy Design). Jest to program federalny o najwyższych wymogach promujący "zielone" i energooszczędne budownictwo w USA. Piana nie tylko spełnia, ale przewyższa parametry LEED.

Zebrane zalety piany HEATLOK SOY:
 • wyjątkowe uszczelnienie
 • usztywnienie i zwiększenie wytrzymałości ścian o 250%
 • znaczne podniesienie sprawności energetycznej budynków, dostrzegalne w comiesięcznych niższych kosztach utrzymania obiektu
 • wysoka adhezja do praktycznie wszystkich materiałów stosowanych w budownictwie
 • korzystny stosunek całkowitej ceny instalacji do najwyższej jakości
 • szybkość instalacji (jednokrotny natrysk), z czasem zastygnięcia kilku sekund)
 • szczelność (brak mostków termicznych) eliminująca straty ciepła
 • brak ograniczeń instalacyjnych w konstrukcjach o skomplikowanych kształtach
 • brak ostrego zapachu przy natrysku i bezwonność w czasie użytkowania budynku
 • ekologia (najbardziej przyjazny produkt tej gałęzi na rynku światowym, stworzony na bazie oleju sojowego i składników podlegających procesom recyklingu)
 • trwałość – właściwości fizyczne i parametry nie zanikają z upływem czasu, przeciwieństwie do np. styropianu
 • długoterminowa gwarancja jakości produktu
 • instalacja wyłącznie przez profesjonalnych autoryzowanych wykonawców grupy PGIN

Kontakt z nami

ikona
telefon kontaktowy:

+48 512 944 664

ikona
napisz do nas e-mail:
biuro@ekopian.pl

Aktualności

31.08.2012r.
SEALECTION500

Produkowana przez DEMILEC pianka natryskowa do termoizolacji jest teraz standardem i wymogiem w wielu regionach USA, na obiektach rządowych m.in. szkoły publiczne, zajezdnie strażackie, poczty, biblioteki publiczne, ...

Więcej


31.08.2012r.
HEATLOK SOY 200

Jest zamknięto-komórkową izolacyjną pianką natryskową. Do jej produkcji wykorzystuje się odnawialne oleje oraz poddawane recyklingowi butelki plastikowe, co sprawia iż jest ona wysoce wydajna oraz wyjątkowo korzystna ...

Więcej


Dożywotnia
gwarancja
producenta

Strona główna      Oferta      Aktualności      Do pobrania      Galeria      Kontakt
Ekopian.pl Marcin Gogulski Szlachcin 10/3, 63-000 Środa Wielkopolska